Katalog Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie

Normal view MARC view ISBD view

Na jagody / Maria Konopnicka ; il. Ewa Czaplicka

By: Konopnicka, Maria, (1842-1910).
Contributor(s): Czaplica,Ewa [Il.].
Material type: materialTypeLabelBookSeries: Lektura Szkolna - Res Polona: Publisher: Łódź : "Res Polona", 1990Description: [39] s. : il. kolor. ; 29 cm.ISBN: 838506317X.
List(s) this item appears in: ubytek58
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due Barcode Item holds
Książka Książka Garwolin - Oddział dla Dzieci
Literatura piękna dla dzieci 82-93 I (Browse shelf) 901130 Available 003491
Total holds: 0
Browsing Garwolin - Oddział dla Dzieci Shelves , Collection code: Literatura piękna dla dzieci Close shelf browser
82-93 I izba-izdebka: 82-93 I Kapelusze/ 82-93 I Na jagody / 82-93 I Na jagody / 82-93 I Czytam z mamą, czytam sam: 82-93 I Czytam z mamą, czytam sam: 82-93 I Czytam z mamą, czytam sam:

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie z siedzibą w Garwolinie przy ul. Nadwodna 1 2. Inspektorem ochrony danych w MPBP jest Błażej Maszkiewicz adres e-mail: iod@garwolin.pl 3. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu zapewnienia ochrony udostępnianych i wypożyczanych zbiorów, dochodzenia ewentualnych roszczeń prawnych, prowadzenia statystyk dotyczących korzystania z Biblioteki, na podstawie art. 6 ust.1 i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 4. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zarejestrowania i obsługi czytelnika. Udostępnianie danych nie jest przewidywane. 5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres pozostawania czytelnikiem Biblioteki, jednak nie dłużej niż 10 lat od końca roku, w którym ostatni raz wypożyczono książkę oraz dla osób korzystających z czytelni 10 lat od daty upływu ważności karty. 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pan dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, PESEL, adres, zatrudnienie, telefon) w celu zapewnienie ochrony udostępnianych i wypożyczanych zbiorów, dochodzenie ewentualnych roszczeń prawnych, prowadzenie statystyk dot. korzystania z biblioteki przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną w Garwolinie.

Powered by Koha